KeyToArt


Made in Czechoslovakia

Česko Slovenský koncert v Martině na počest 100. výročí vzniku Československé republiky. Společná produkce, dodání českých interpretů: Marie Rottrová s kapelou, Helena Vondráčková & Charlie Band, skupina Turbo.

Číst dále

100 let Vagonky

Atrakce pro děti i rodiče, kreativní koutek, společný obraz, maxifotbálek, balónková a bublinová show, Smybox. Pódiový program The Apples, The Rockset, kouzelníci s blesky, parkur exhibice, rocková show Adaptace. Finálový host Divokej Bill.

Číst dále

Novoroční koncert Janek Ledecký

Pokračujeme v tradici novoročních koncertů Na Karmeli. Tentokrát s Jankem Ledeckým se skupinou, který tímto zakončil své vánoční turné. Host Nosticovo kvarteto.

Číst dále

Poslední ze žhavých milenců

Vynikající komedie v podání Petra Nárožného a v trojroli Simony Stašové. Zcela zaplněné Vzdělávací centrum odměnilo herce dlouhotrvajícím potleskem ve stoje.

Číst dále

Vánoční večírek Golf Michalovice

Vánoční večírek v prostorách golfového resortu v Machalovicích. Videodiskotéka, laserová show, ochutnávky vín, výborná zábava až do časných ranních hodin.

Číst dále

S Pydlou v zádech

Legendární představení divadla Semafor v hlavní roli s vynikajícím Josefem Dvořákem a Markétou Hrubešovou pobavilo diváky vyprodaného sálu Vzdělávacího centra Na Karmeli v Mladé Boleslavi.

Číst dále

Narozeninový den 20 let

Společná zábava, pomoc dětským domovům, společný obraz Faurecia, science show, překážková dráha, horolezecká stěna, bungee trampolína, facepainting, No Name, Tabák.

Číst dále

Rukojmí bez rizika

Příjemná komedie v hlavních rolích s Václavem Vydrou, Janem Šťastným a Janou Bouškovou pobavila diváky v zaplněném Vzdělávacím centru Na Karmeli.

Číst dále

Faurecia workshop

Workshop FES Faurecia, pomoc s organizací, hostesky, foto a DVD z celé akce.

Číst dále

Talk show M. Donutil, A. Cibulka

Populární talk show jak Cestou necestou s Miroslavem Donutilem, tak Sejdeme se Na Karmeli s Cibulkou (tentokrát podruhé) si našlo spoustu spokojených diváků.

Číst dále