KeyToArt


Galavečer oslava 15 let

Liberecký Klub Lípa zažil jedinečný galavečer, během kterého jsme oslavili 15 let od otevření hypermarketu Globus v Liberci. Průvodce večerem byl Pavel Cejnar, který vystoupil také jako DJ. Losování vstupenek o hodnotné ceny, skupina Verona jako hlavní host, herní koutek, Pole Dance a tanec až do rána.

Číst dále

“Mejdan 71”

V libereckém klubu Warehouse realizace super mejdanu, na kterém 5 padesátníků oslavilo své narozeniny. Prémierová moderace Honzou majitelem agentury, Videostop, Triangl, tedy soutěže o bony, skupina Prague Queen. Tajný host Meky Žbirka s kapelou, Martha a závěrečná Videodiskotéka do časných ranních hodin.

Číst dále

Schenker Fest

Sluncem prozářené odpoledne na pláži u Máchova jezera. Fesťák jak má být, včetně pivních soutěží, to vše moderované Pavlem Cejnarem. Kapely The Apples, Prague Queen a finálový host Lenny s kapelou. Spokojení návštěvníci si večer ještě "zařádili" na noční diskotéce v hotelu Bezděz.

Číst dále

Natáčíme prezentační a školící videa.

V současnosti, kdy celosvětová situace nepřeje pořádání společenských a kulturních akcí, eventů, nabízíme našim klientům realizaci prezentačních a především instruktážních, školících videí. Videa jsou využívána nejen jako jeden z prezentačních prvků firem, ale také jako součást školících procesů, nástupních školení v oblasti personální práce, BOZP, technologických procesů, návodů, hygienických opatření v rámci ochrany proti Covid na pracovištích apod. Jedny z neajktuálnějších videí jsme realizovali pro společnost Megatech v Jablonci nad Nisou. Ukázkové video s vybranými referencemi je nyní k náhledu na našich facebookových stránkách. https://www.facebook.com/keytoart.cz

Číst dále

Novoroční večírek

Hollywood aneb Noc filmových hvězd. Hvězdy na parketě i na pódiu, které rozzářila moderátorka Zorka Hejdová. Filmové kvízy i hlášky, kapela Timbre Music, ukázky z muzikálu Pomáda, předávání Oskarů, nezbytný Smybox a Videodiskotéka.

Číst dále

Letem světem s Globusem

Cesta kolem světa s letuškami, kapitánem letadla zaměstnanci hypermarketu Globus Liberec. Casino v Las Vegas, Freddie Mercury v Londyně a klokani v Austrálii. To vše orámováno soutěžemi přes mobilní aplikaci a Videodiskotékou. Zábava v Gold Clubu Babylon až do ranních hodin.

Číst dále

Reprezentační ples

Reprezentační ples ve stylu Black and White. Moderátor Pavel Cejnar provázel celým plesem. Big Band CL, taneční studio Enliven Centre z České Lípy, Pole Dance Česká Lípa, losování vstupenek o hodnotné ceny a do 03:00 hod. Videodiskotéka.

Číst dále

Made in Czechoslovakia

Česko Slovenský koncert v Martině na počest 100. výročí vzniku Československé republiky. Společná produkce, dodání českých interpretů: Marie Rottrová s kapelou, Helena Vondráčková & Charlie Band, skupina Turbo.

Číst dále

100 let Vagonky

Atrakce pro děti i rodiče, kreativní koutek, společný obraz, maxifotbálek, balónková a bublinová show, Smybox. Pódiový program The Apples, The Rockset, kouzelníci s blesky, parkur exhibice, rocková show Adaptace. Finálový host Divokej Bill.

Číst dále

Novoroční koncert Janek Ledecký

Pokračujeme v tradici novoročních koncertů Na Karmeli. Tentokrát s Jankem Ledeckým se skupinou, který tímto zakončil své vánoční turné. Host Nosticovo kvarteto.

Číst dále